Ogłoszenie

Best of shinobi online to dopiero projekt! proszę zgłaszać różne pomysły na forum!

#1 2011-12-25 13:50:00

Windy Asta

http://img805.imageshack.us/img805/5131/ranga.png

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 8
Punktów :   

Best of Shinobi online [Zapowiedz]

Siemka zauważyłem, że w internecie nie ma dużo gier o tematyce naruto więc postanowiłem stworzyć własną. Będzie ona w wymiarze 2D, silnik jest oparty na tibii wersji 8.54. Rozpiszę wam trochę na czym będzie polegała gra. Więc tak, nie ma żadnych głupich transów i profesji... Zaczynamy jako 'Academy student' uczymy się czarów u npc którzy będą rozmieszczeni po mapie. Skilujemy postać i nie będzie narzekania, że jedna profesja jest lepsza od drugiej. Gramy 1 postacią! Każdy może mieć te same czary np. można mieć jednocześnie czar 'Rasengan' i 'Chidori'. Na drzewach do skilowania uczymy się lepiej władać bronią dlatego każda postać jest jednakowa zależy tylko od właściciela jak ją wytrenuje. Oto rangi na serwerze pierwsza to 'Academy student' następnie 'Genin' , 'Chunin' , 'Jonin' i najlepsza ranga 'Klasa S'
Od większego poziomu będzie można opanować kekkei genai
Fuuton (kwaśna mgła) To kekkei genkai które wytwarza bardzo kwaśną mgłę która potrafi zniszczyć każdego przeciwnika, jedynym użytkownikiem jest Mei Terumi.
Hyoton (element lodu) Ostatnim użytkownikiem tego był Haku. Ta sztuka panowała nad żywiołem wody (sution) i wiatru (fuuton) używając tych 2 żywiołów można było tworzyć lód a z niego różne kształty broni czy też lustra.
Jinton (element pyłu) posiada go Onoki obecny Tsuchikage. Nie wiemy o tej technice nic poza tym, że może rozerwać ciało przeciwnika na tysiące kawałków.
Ranton (element burzy)  połączenie elementów błyskawicy i wody. Pozwala na tworzenie burz i atakowanie wrogów.
Shouton (element kryształu) jedynym znanym użytkownikiem jest Guren. Można nim więzić ludzi, obronić i atakować.
Yoton (element lawy) powstało z połączenia elementu ognia i ziemi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alians666.pun.pl www.shidevane.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl www.poradydogier.pun.pl www.m-forum.pun.pl